Dnešní datum: 09. 12. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor pobočky
Adresář poradců chovu
Členství v klubu
Stanovy klubu

CHOVATELSTVÍ
Chovatelský řád
Podmínky chovnosti
Bonitační řád
Chovatelské stanice
Krycí psi
Chovné feny
Bonitace
Narozené vrhy

VÝSTAVY
Výstavní řád
Články

VÝCVIK
Zkušební řády
Články

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Fotoreportáže z akcí

Kniha návštěv

Krajská výstava NO v Ševětíně 19.9.2009
Vydáno dne 25. 09. 2009 (2206 přečtení)

Krajský vítěz Unico z Kyjovského údolíZa mlhavého počasí proběhla v sobotu 19.9.2009 Krajská výstava NO v Ševětíně. Na akci bylo přihlášeno 69 německých ovčáků, které posoudil rozhodčí pan Jiří Kučera.
V článku přinášíme výsledky výstavy a fota vítězů.


14.10. přidána fotogalerie tř.pracovních psů.

16.10. přidána fotogalerie tř.pracovních fen.

25.10. přidána fotogalerie tř.dospívajících psů a fen.
30.10. přidána fotogalerie tř.mladých psů a fen.
31.10. přidána fotogalerie tř.dorostu psů a fen a tř.veteránů feny.

















  • PŘIHLÁŠKA AKCE - ZKOUŠKY

    PSI

     

    Třída dorostu

    VN1  ATHOM Framato Rolau (Excel Schreidon x Kenya van Noort)

    VN2  AGBAR Touche Wood (Zorro Dombai x Heriet Ornis-Bohemia)

    VN3  AGY Ivako (Xaron Hartis Bohemia x Kony Stříbrné doly)

     

    Třída mladých

    VD1 Vítěz třídy  VINTY Sherak  (Sancho v.Spitalfeld x Romance Sherak)

     

    VD2  IGOR Fauben ( Arex v.Haus Neoplantum x Burzy Fauben)

    VD3  KAMERON Salrak (Arny Hartis Bohemia x Forga Salrak)

    VD4  ZAMP z Targenu (Ingo Moravia Kar-Mi x Orna z Targenu)

    VD5  FRANK Saliven (Uran Hartis Bohemia x Wivian v.Ritterberg)

     

    Třída dospívajících

    VD1 Vítěz třídy 

    YASSO vom Fichtenschlag (Sony v.Heinrichplatz x Yossina v.Fichteschlag)

     

     

    VD2  CARRO Kanepro (Mario v. starkenburg-Blick x Angie Akela Bohemia)

    VD3  FRANKIE Drapa (Piko Bret-Bett x Axa Drapa)

     

    Třída pracovní

    V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

    UNICO z Kyjovského údolí (Negus v. Hoklamper See x Yolly v. Danischen Hof)

     

     

    V2  ESSO Fauben (Waiko Di Casa Massarelli x Zella Framato Rolau)

    V3  ZORRO Dombai (Xonar Framato Rolau x Odeta Dombai)

    V4  CHEROKEE Provocativo (Xandy Vitaxis x Aimy Hartis)

    V5  ENZO z Krupičkova mlýna (Xandy Vitaxis x Chessy z Podradbuzí)

    V6  NATCHO vom Kirschental (Janos v. der Noriswand x Zeckie v. Kirschental)

    V7  VIRUS ze Zevlova dvora (Uran Ro-Kop Bohemia x Zora Dolmina)

    V8  KENDY Atari Lee (Xaron Hartis Bohemia x Inka Atari Lee)

    VD1 AX ze Svobodného dvora (Gerro Leryka x Cher Bílý trpaslík)

    D   CHARIK z Nového draka (Tito v.de Duvetorre x Fren Kateko)

     

    Třída vetránů

    V1, Nejlepší veterán CERRO Hartis Bohemia (Torro Hartis x Linda Hartis)

     

     

    FENY

     

    Třída dorostu

    VN1  CONNIE Hartis Bohemia (Ober v.Bad-Boll x Xara Hartis Bohemia)

     

    VN2  ÁJA Touche Wood (Zorro Dombai x  Heriett Ornis Bohemia)

    VN3  HARAKIRI Mania Bohemia (Cherokee Provocativo x Cora Provocativo)

    VN4  ANDY Ivako (Xaron Hartis Bohemia x Kony Stříbrné doly)

     

    Třída mladých

    VD1, Vítěz třídy  TRACE Manepo Ideal (Idol Riwal Hof x Megy Manepo Ideal)

    VD2  ORNELA Riwal Hof (Idol Riwal Hof x Hanny Hartis Bohemia)

    VD3  BRITTANY Zaffa Gold (Nickos Clark x Zaffa Fabare Bohemia)

    VD4 YWERRY Hartis Bohemia (Djenges K. V. Sante´s Home x Xena Hartis bohemia)

    VD5  DONA zo Slaneckej cesty (Ikar z Polytanu x Dalila Eqidius)

    VD6  HAWANA Vepeden (Charis Leryka x Amanda Vepeden)

    VD7  BRINNA Mali Elgi (Charis Leryka x Gina Skočická samota)

    VD  ERICA v.Tjarnshage (Ajax Rohnsaler Bach x Ultra de Lerkady)

    VD  MEGIE z Nového Draka ( Karo Anrebri x Ichell Niox)

    VD  LEXA Zla-Mi (Norman Eqidius x Aissi Anrebri)

     

    Třída dospívajících

    VD1,Vítěz třídy

    URSA Framato Rolau (Odin v.Nolfkampe Hof x Anschie Framato Rolau)

     

    VD2  VATTY Framato Rolau (Levis di Fossombrone x Kenya van Noort)

    VD3  TALIA Rumina Moravia (Sancho v.Spitalfeld x Chipsi Rumina Moravia)

    VD4  ZOLLY z Atalu Praha (Baquero aus Wattenscheid x Pella v.d.Holzheimer Linde

    VD5  ARISA IRA od Guvernéra (Arny Hartis Bohemia x Meryllu Leptáč)

    VD6  VARTA Framato Rolau (Levis di Fossombrone x Kenya van Noort)

    VD7  JENNY Skočická samota (Gerro Leryka x Ypsi z PS)

    VD8  FURIE Vepeden (Norman Equidius x Agáta Vepeden)

    VD9  FLO Vepeden (Norman Equidius x Agáta Vepeden)

    VD10 BEE Denbrix (Charis Leryka x Xarah Rapačov)

    VD  FATTY z kraje Karla IV (Santo Vikar x Chessy Hronovský pramen)

    VD  UNA ze Stříbrného kamene (Felix v.Haus Pixner x Niki ze Stříbrného kamene)

     D   GIMI z kraje Karla IV (Orry x Karen Hronovský pramen)

     

    Třída pracovní

    V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

    CORA Provocativo (Xero Hartis Bohemia x Folly Maserau)

     

    V2  CHIWA Framato Rolau (Vax Framato Rolau x Kenya v.Noort)

    V3  JESSICA Provocativo (Arny Hartis Bohemia x Finta Hartis Bohemia)

    V4  SUZI Wolfeland (Sancho v.Spitalfeld x Mira Wolfeland)

    V5  IRIS Leryka (Xaron Hartis Bohemia x Doris Týnská hora)

    V6  XARA Stříbrné doly (Charis Leryka x Fanny Leryka)

    VD1  ISABELLE Provocativo (Frankie Anrebri x Berry Středohor)

    VD2  WELLA Stříbrné doly (Max Rumina Moravia x Kony Stříbrné doly)

    VD3  QUEEN ze Stříbrného kamene (Gringo v.d. Mohnwiese x Bemoan Bee)

    VD4  JULIA Kateko (York Venušina sopka x Feli Kateko)

    VD5  HOKY z Perštátského mlýna (Zender v.Lusondai x Carin z Perštátského mlýna)

    VD6  ASSA Oktavia Bohemia (Fredie Hronovský pramen x Cora Drapa)

      D     DIXI Vepeden (Greg Bílý trpaslík x Amanda Vepeden)

      D     HANNY z Perštátského mlýna (Zender v.Lusondai x Carin z Perštátského mlýna)

     

    Třída vetránů

    V1, Nejlepší veterán MERRY Hartis Bohemia (Vando Moorbeck x Diana Hartis)

    V2  Angie Akela Bohemia (Torro Hartis x Cony Black Antea)

     



    Související články:
    Oblastní výstava v Sezimově Ústí 19.3.2011 (22.03.2011)
    Krajská výstava v Ševětíně 16.10.2010 (08.11.2010)
    Další mimořádný úspěch Jihočechů aneb mládež se nenechala zahanbit... (05.09.2010)
    Oblastní výstava NO České Budějovice 6.6.2010 (17.06.2010)
    Úspěšní Jihočeši na VS v Třebíči (03.05.2010)
    1. VS na MČR IPO Staňkov - Krchleby 3.- 4.4.2010 (06.04.2010)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 20.3.2010 (24.03.2010)
    Klubová výstava vítězů 1. - 2.8.2009 v Poličce (07.08.2009)
    Bonitace 9.5.2009 v Českých Budějovicích (14.05.2009)
    Oblastní výstava NO Sezimovo Ústí 21.3.2009 (24.03.2009)
    Výsledky Krajské výstavy NO Netolice 14.9.2008 (17.09.2008)
    Mistrovství ČR IPO Raspenava 13.-15.6.2008 (13.06.2008)

    ( -dh- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )